טיפולים במים

טיפולים במים

בריכות פרטיות

חלמתם פעם לקבל טיפולי הידרותרפיה לבריאות והנאה המותאמים  אליכם באופן אישי  ממטפלי ההידרותרפיה המובילים בארץ בבריכה הפרטית  שלך ובשעה הנוחה  לך?   

מהיום מטפלי ההידרותרפיה  המקצועניים של אלישע מגיעים אליך הביתה!


טיפולי ההידרותרפיה שלנו מחולקים לשלושה סוגים:

טיפולי פינוק – הטיפול כולל את הצפת המטופל במים באמצעות מצופים. במהלך הציפה המטפל מערסל את המטופל ומבצע עיסוי, תוך שמניע אותו בקצב אחיד, איטי או מהיר, ומקשיב לקצב הנשימה ולתנועות הגוף הטבעיות שלו. החופש התנועתי, הלחיצות והמים החמים מובילים להרפיה, העמקת הנשימה, הגמשת הגוף, המפרקים והשרירים, התארכות עמוד השדרה, פתיחת ערוצי האנרגיה בגוף, יצירת איזון בין גוף ונפש ועוד.

טיפולי ריפוי ושיקום – טיפולי ההידרותרפיה בבריכת אלישע מסייעים להקלה, שיקום וריפוי  בקשת רחבה של בעיות אורטפדיות, נוירולוגיות (עצבים), מוסקולריות (שרירים) ורגשיות.

להלן חלק מהבעיות אשר טיפולי ההידרותרפיה מביאים להטבה משמעותית במצב המטופל: 

כאבי גב וצוואר, פריצת דיסק ובלט דיסק , דלקת פרקים, פיברומיאלגיה,פרקינסון, שיקום לאחר ניתוח החלפת מפרק ברך ומפרק ירך, חיזוק שרירים, אוסטאופורוזיס

לחץ נפשי: חרדות וסטרס  התעמלות במים

הייחודיות של ההתעמלות במים היא עבודה כנגד התנגדות תוך כדי עומס מופחת על המפרקים.
התעמלות במים נחשבת להתעמלות בעלת מעלות רבות. מצד אחד העומס על המפרקים קטן יותר, מה שמאפשר לאנשים עם קשיים  לבצע  התעמלות אפקטיבית, ומצד שני, ההתנגדות של המים גדולה מההתנגדות של האויר מה שגורם לחיזוק הכוח.

מטרות ההתעמלות במים:

שיפור סיבולת אירובית ואנאירובית.

עבודה על מספר קבוצות שרירים בו זמנית – הפעילות במים מאפשרת הפעלה של שרירים רבים באותו הזמן – ניתן לבצע מגוון רחב של תרגילים כמו ריצה קדימה, אחורה, הצידה, קפיצות שונות, צעדים שונים לכמה כיוונים ועוד.

שיפור הגמישות – בשל העובדה שהמים נושאים את רוב המשקל של האדם ומקנים לו יציבות רבה יותר, הוא יכול לבצע מגוון רחב של תנועות ותרגילים שונים בצורה הרבה יותר נוחה וקלה.

שיפור הקואורדינציה – במהלך האימון מבצעים מגוון רחב של פעולות שיוצרות תיאום בין חלקים שונים בגוף בצורה מתונה ומאוזנת, וכך המתאמן משפר משמעותית את הקואורדינציה שלו.

חיזוק הכוח – בשל תכונת התנגדות של המים התעמלות במים מחזקת בצורה משמעותית את כוח השריר של המתאמן

מה בטיפול?

טיפולי ההידרותרפיה לבריאות והנאה  אצלך בבית  הינם אישיים ומועברים על ידי מטפלי הידרותרפיה מוסמכים. כל המטפלים שלנו בעלי ניסיון רב בעבודה עם אוכלוסיה בוגרת.
אנחנו מייחסים חשיבות גבוהה לקשר האישי בין המטפל למטופל ומאמינים כי קשר זה תורם להצלחת הטיפול ההידרותרפי, נוסף על מקצועיותו של המטפל..

איך זה מתבצע?

בתחילה נקיים שיחה טלפונית על מנת להתאים ביחד סוג הפעילות המותאמת  לזמן,  לגיל ולצורך האינדיבדואלי שלך.

על סמך המתכונת שתיבנה והצרכים שיעלו יגיע אליך המטפל לבריכה הפרטית שלך עם הציוד הנדרש לפעילות 

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
חייגו עכשיו דילוג לתוכן