Search
Close this search box.
דף הבית » מבוגרים » לימוד שחייה למבוגרים

לימוד שחייה למבוגרים

לימודי השחייה אצלנו מיועדים למבוגרים שאינם בקיאים כלל במיומנויות השחייה או יודעים אותן באופן חלקי בלבד ורוצים להרחיב את סגנונות השחייה שלהם או לשדרג את רמת השחייה.

מגיעים אלינו סטודנטים וחיילים משוחררים, הורים צעירים וסבים וסבתות.

בין העבודה, הבית והמחויבויות השונות – פעילות ספורט אישית היא נכס משמעותי למי שרוצה לטפח את זמן האיכות שלו עם עצמו. זמן לנקות את הראש, להתרכז בגוף וליהנות מהשקט ומהאווירה של הבריכה.

שחייה נחשבת לספורט הטוב ביותר למבוגרים. יש בה הכול: סיבולת לב-ריאה, חיזוק שרירים, שיפור קואורדינציה וקשב, הגדלת טווחי התנועה במפרקים ועוד. השחייה מאפשרת לכל שחיין לעבוד בקצב משלו ובזמן שלו. אין "עונה" אחת מתאימה או תנאים מיוחדים הנדרשים לשחייה.

על מנת למצות את מקסימום היתרונות הבריאותיים בשחייה, יש ללמוד לשחות נכון. בכל גיל, שחייה היא פעילות גופנית המצריכה שליטה מלאה בתנועות הגוף בתוך המים והרגלי נשימה נכונים

מה בחוג?

שיעורים פרטניים המועברים ע"י מדריכי שחייה מוסמכים המתמחים בעבודה עם מבוגרים, מתאים לצעירים ומבוגרים המיומנים חלקית בשחייה ורוצים להרחיב את סגנונות השחייה או
לשפר לשחייה אפקטיבית, או למבוגרים שאינם יודעים לשחות כלל.

תגובות עם סיום לימודי השחייה

 • "שנים שאני שוחה בלי ממש לדעת מה אני עושה. הייתי מסיימת בריכה אחת מתנשמת כאילו רצתי מרתון. עכשיו אני נהנית לשחות וגם מרגישה יותר ביטחון להיכנס עם הילדים
  שלי" (בת 32).
 • "אף פעם לא שחיתי. תמיד נכנסתי לבריכות ועמדתי בשולי הבריכה. עכשיו בפנסיה אני עושה קצת יותר למען הבריאות שלי, ושחייה זה הדבר הכי טוב שגיליתי בזכות החוג".
  (בת 70)

על בריכות אלישע

את הבריכה שלנו בנינו במיוחד כבריכה המיועדת ללימודי שחייה וטיפולי הידרותרפיה  מגיל צעיר ועד גילאים מבוגרים.
בבניית הבריכה הושקעה מחשבה רבה בכל פרט ופרט על מנת לתת למתאמנים ולמטופלים את מירב הנוחות לפני  האימון במהלכו ובסיומו.

 • המים בה מחוממים לטמפרטורה נעימה וחמימה
 • איכות המים בבריכה מנוטרת על ידי מערכות ממוחשבות
 • הבריכה רחבה ומתאפשרת ירידה נוחה ובטוחה למים 
 • הבריכה נגישה לחלוטין ומתאפשרת הגעה עד לשפת המים גם למתקשים בניידות
 • בבריכה מנוף המאפשר הורדה בטוחה ומכובדת  למים גם למתקשים לרדת במדרגות
 • בבריכה אזור ובו זרמי מים לשחרור והקלה על שרירים דואבים
 • המקלחות והשירותים רחבים , נגישים ומתואמים לנכים ולאוכלוסיות מבוגרות 
 • במקלחות  ובשירותים לחצני מצוקה 

המדריכים שלנו

לימודי השחייה וטיפולי ההידרותרפיה, לילדים ולמבוגרים, מועברים על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומומחים בתחומם. הידע המקצועי הרחב והניסיון הרב של המדריכים והמטפלים שלנו, מביאים למימוש כל היתרונות והמטרות של שחייה וטיפול במים.

שיעורי הלימוד הינם מפגשים פרטניים

המפגש האישי הוא נקודת חוזק משמעותית בתהליך. בזכות הקשר האישי והישיר מתקבלת תחושה בטוחה ומוגנת במים. מותר לטעות, לשאול, לחשוש… וזה חשוב בכל גיל!

חיזוק רגשי

העצמאות במים והתקדמות התהליך מחזקת את תפיסת המסוגלות העצמית ומהווה חיזוק רגשי הניכר בכל תחומי החיים.

מערכי אימון אישיים

התהליך מתקדם על פי מערך אימון מותאם-אישית על ידי המדריך או המטפל האישי. תוכנית האימון נבנית על פי יכולות, ניסיון ועוד. מערך האימון כולל מטרות מוטוריות,פיזיולוגיות, רגשיות ועוד. התוכנית מתעדכנת בהתאם להתקדמות.

עיקרון ההנאה שבתהליך

אנחנו יודעים שאדם שנהנה מהלמידה ומהטיפול – יתמיד וימשיך להגיע ולהתנסות. כל המשתתפים שלנו, בכל גיל שהוא, נהנים מהאווירה הייחודית, צוחקים עם המדריך או המטפל ומחכים למפגש הבא.

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן